PIÓRNIKI

Piórniki szkolne dla dzieci i młodzieży

Tutaj znajdziesz w dużym wyborze piórniki szkolne zarówno dla dzieci jak i młodzieży. Piórniki do szkoły dostępne są w wzorach odpowiednich dla chłopców i dziewczynek, uwzględniających aktualne mody, także znane filmy, gry czy bajki. Niektóre piórniki szkolne są z wyposażeniem - inne bez. Także sama forma piórnika może być zróżnicowana np. piórnik tuba lub saszetka. Każdy powinien znaleźć w tym dziale piórnik na miarę swoich potrzeb i upodobań.

Zobacz tutaj też:

Przybory do pisania     Przybory szkolne     Plecaki szkolne    Zeszyty szkolne

Piórniki szkolne i inne przybory szkolne wysyłamy pocztą kurierską na terenie całej Polski - Kraków, Warszawa, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Białystok, Lublin, Wrocław, Kielce, Opole, Bydgoszcz, Rzeszów, Olsztyn i inne mniejsze miejscowości. Cena dostawy to 13,90 zł za paczkę do 30 kg i o standardowych wymiarach. Uwaga ! Kraków - produkty dostarczamy naszym transportem nieodpłatnie przy zamówieniu na minimum 100 zł netto. Można też odebrać osobiście po wcześniejszym uzgodnieniu terminu Kraków, ul. Krowoderska 22.

PIÓRNIKI

Jest 154 produktów.

Pokazano 1-24 z 154 pozycji

Aktywne filtry

PIÓRNIK TUBA BARBIE II

Cena 12,66 zł
Pojemny piórnik zamykany na zamek błyskawiczny. Klasyczny kształt. Tkanina impregnowana, Wewnątrz estetyczna podszewka. Możliwe zdobienia zależnie od modelu PCV, cekiny, brokat, gumowy nadruk, gumowe zawieszki i in.

PIÓRNIK Z WYPOSAŻENIEM ANIMAL PLANET CUTE

Cena 38,25 zł
Piórnik z wyposażeniem Animal Planet Cute. Zapinany piórnik z 2 skrzydełkami, z elastycznymi uchwytami na przybory szkolne. W pełni wyposażony. w zestawie kredki, flamastry, linijka, gumka, temperówka i inne

PIÓRNIK TUBA BARBIE

Cena 12,66 zł
Pojemny piórnik zamykany na zamek błyskawiczny. Klasyczny kształt. Możliwe zdobienia zależnie od modelu PCV, cekiny, brokat, gumowy nadruk, gumowe zawieszki i in.

PIÓRNIK BEZ WYPOSAŻENIA BARBIE SPY SQUAD

Cena 14,21 zł
Duży piórnik z 2 skrzydełkami i elastycznymi uchwytami na przybory szkolne zapinany na mocny zamek. Pozwoli pomieścić wszystkie potrzebne artykuły piśmiennicze i pozwoli samemu skompletować asortyment. Pomieści flamastry, kredki, pióro, długopis, ołówek, plan zajęć i wiele innych. Materiał...

PIÓRNIK SASZETKA

Cena 11,61 zł
Piórnik w kształcie saszetki z zamkiem błyskawicznym, który pomieści niezbędne artykułu piśmiennicze i nie zajmie dużo miejsca w plecaku.

PIÓRNIK NA ZAMEK BEZ WYPOSAŻENIA

Cena 18,06 zł
Duży piórnik z 2 skrzydełkami i elastycznymi uchwytami na przybory szkolne zapinany na mocny zamek. Pozwoli pomieścić wszystkie potrzebne artykuły piśmiennicze i pozwoli samemu skompletować asortyment. Pomieści flamastry, kredki, pióro, długopis, ołówek, plan zajęć i wiele innych.