PIÓRA WIECZNE

PIÓRA WIECZNE

Jest 121 produktów.

Pokazano 1-24 z 121 pozycji

Aktywne filtry

PIÓRO DO KALIGRAFII 0.32 CZARNE PILOT FCD-B

Cena 27,88 zł
Pioro do kaligrafi i. Stalowka wykonana ze stali nierdzewnej. Dostepny w pieciu grubosciach EF - 0,32 mm, F - 0,44 mm, M - 0,58 mm, B - 0,7 mm, BB - 0,70. Doskonale do wypelniania zaproszen, listow gratulacyjnych i dyplomow. Pioro jest bardzo lekkie, pos

PIÓRO WIECZNE BIC EASY CLIC STANDARD BLISTER 1...

Cena 21,18 zł
Pióro wieczne o unikalnym bocznym systemie mocowania nabojów. Trójkątny kauczukowy uchwyt pomaga dzieciom wyrobić nawyk właściwego trzymania. Dostępne 4 kolory obudowy zielony, czerwony, różowy i niebieski. Stalówka o średniej grubości. Na standardowe naboje.

PIÓRO WIECZNE MY PEN HERLITZ 10999712

Cena 33,27 zł
Pióro wieczne my.pen z wysokiej jakości stalówką irydową o grubości M, smukła oprawa w różnych kolorach, zamknięcie z tworzywa sztucznego z klipsem wykonanym z metalu, najwyższej jakości system dozowania tuszu pióro nie wymaga rozpisywania.

PIÓRO WIECZNE MY PEN DLA LEWORĘCZNYCH HERLITZ...

Cena 33,27 zł
Pióro wieczne my.pen dla leworęcznych z wysokiej jakości stalówką irydową o grubości M, smukła oprawa w różnych kolorach, zamknięcie z tworzywa sztucznego z klipsem wykonanym z metalu, najwyższej jakości system dozowania tuszu pióro nie wymaga rozpisywania.