ZESZYTY

Zeszyty szkolne i bruliony

W tym dziale znajdziesz w dużym wyborze zeszyty szkolne oraz bruliony dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych. Zeszyty do szkoły i bruliony dostępne są w wielu wzorach uwzględniających aktualne trendy a także w kilku podstawowych formatach: A5, A4, B5, dzienniczki A6.  Oczywiście każdy zeszyt może być byc w kratkę, linie lub gładki, oprawa może być miękka, twarda lub jako kołonotatnik na spirali. Cena zależy od jakości papieru, okładki czy też od producenta. Dużym zainteresowaniem cieszą się wysokiej jakości chociaż nie takie tanie zeszyty OXFORD. Każdy znajdzie w tym dziale zeszyt na miarę swoich potrzeb i upodobań.

UWAGA ! Okładki zeszytów dobieramy losowo. Jeśli mają Państwo jakieś konkretne życzenia prosimy o dopisanie w uwagach przy składaniu zamówienia lub o telefon 695 840 695.

Zobacz tutaj też:

Przybory do pisania     Kołonotatniki     Przybory szkolne     Plecaki szkolne     Piórniki

Zeszyty i inne przybory szkolne wysyłamy pocztą kurierską na terenie całej Polski - Kraków, Warszawa, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Białystok, Lublin, Wrocław, Kielce, Opole, Bydgoszcz, Rzeszów, Olsztyn i inne mniejsze miejscowości. Cena dostawy to 13,90 zł za paczkę do 30 kg i o standardowych wymiarach. Uwaga ! Kraków - produkty dostarczamy naszym transportem nieodpłatnie przy zamówieniu na minimum 100 zł netto. Można też odebrać osobiście po wcześniejszym uzgodnieniu terminu Kraków, ul. Krowoderska 22.

ZESZYTY

Jest 595 produktów.

Pokazano 1-24 z 595 pozycji

Aktywne filtry

BRULION A5 80 KARTEK KRATKA HISTORIA INTERDRUK...

Cena 4,85 zł
Twarda oprawa w wysokiej jakości wykończenia. Szyty i wzmocniony grzbiet. Okładka pokryta błyszczącą folią. Każdy przedmiot to kolekcja 4 różnych serii, co pozwala uczniom zebrać serię wszystkich przedmiotów ze spójnym motywem graficznym.

ZESZYT A5 16 KARTEK GADKI INTERDRUK

Cena 0,74 zł
Format A5. Okładka lakier UV. Zaokrąglone rogi. Duża różnorodność wzorów, dopasowana do grup docelowych. Zeszyty w intensywnych kolorystycznie grafikach, zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami w designie i modzie, aby sprostać wysokim oczekiwaniom każdego ucznia. Wysokiej jakości okładka...

ZESZYT A4 60 KARTEK KRATKA INTERDRUK

Cena 4,72 zł

Format A4. Okładka lakier UV. Duża r oacute żnorodność wzor oacute w, dopasowana do grup docelowych. Zeszyty w intensywnych kolorystycznie grafikach, zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami w designie i modzie. Mix wzor oacute w.