PRZYBORY SZKOLNE

PRZYBORY SZKOLNE

Jest 209 produktów.

Pokazano 1-24 z 209 pozycji

Aktywne filtry

GUMKA OŁÓWKOWA PSTRYKANA PENTEL ZE11T-C NIEBIESKA

Cena 8,91 zł

ZE11T została wyposażona w nbsp wysokiej jakości gumkę, kt oacute ra jest niezwykle wydajna i nbsp wytrzymała na dociskanie. Obudowa w nbsp atrakcyjnych pastelowych kolorach czarna, czerwona, niebieska zielona świetnie się prezentuje w nbsp każdym pi oacute rniku i nbsp biurze, a nbsp klips...

CYRKIEL MET 7EL 107 PUD

Cena 24,34 zł
Cyrkiel serii 101, dodatkowy cyrkiel precyzyjny ze śrubowym mechanizmem nastawczym , końcówka uniwersalna do rapidografów, ołówków etc. końcówka pomiarowa, zapas grafitów, komplet do tuszu, produkcja LORENZ Włochy.

GUMKA OŁÓWKOWA PENTEL ZEH03

Cena 1,81 zł
Doskonale wyciera ołówek, nie naruszając struktury papieru. Jest bardzo miękka i nie wymaga dociskania do powierzchni. Nie twardnieje i nie pęka z upływem czasu. Czy wiesz, że...gumki ołówkowe Pentel Hi-Polymer są uważane za jedne z najlepszych gumek ołówkowych na świecie. Mają dłuższą...

PĘDZLE ARTYSTYCZNE 6 SZTUK

Cena 5,52 zł

Zestaw 6 pędzli o końc oacute wkach bdquo w szpic rdquo i płaskich, z włosia naturalnego. Umożliwiają uzyskanie r oacute żnorodnych efekt oacute w malarskich. Posiadają znak CE.

TEMPEROWKA PLAST 3OSTRZA FC TRIO 183801

Cena 17,29 zł
Nowoczesna temperówka serii Grip 2001. Posiada aż trzy ostrza do różnych przekrojów ołówka, kredek ołówkowych oraz 2 pojemniki na wiórki. Dostępna w 3 kolorach srebrny, czerwony, niebieski.

ZESTAW 6 PĘDZLI STK-251A

Cena 5,44 zł
Zestaw 6 pędzli szkolnych o zaokrąglonych końcówkach. Umożliwiają uzyskanie miękkiej, szerokiej linii. Idealne do malowania rzadkimi farbami i tuszami.